Hellenurme Noortekeskuse kaheksas sünnipäev

Kuigi Hellenurme noortekeskus sai ametlikult 8-aastaseks juba aprillikuus, on käesolev aasta meie jaoks eriline, kuna saime lõplikult valmis majasiseste ehitustöödega ja sellest tingituna lükkasime sünnipäeva pidamise sügisesele koolivaheajale.

Nagu sünnipäevale kohane, kutsusime 28. oktoobril endale ise ka külalisi – ehitustööde rahastaja PRIA, teostaja OÜ ELTA EHITUS, toetaja  läbi aastate Valga Maavalitsus, koduvald Palupera, Palupera põhikool, partnerid Andrus ja Karli Pastak, Siim Jänes ja kõik Valgamaa noortekeskused. Vaatamata sellele, et kõik kutsutud osaleda ei saanud, oli üritus tore ja meie rõõmu oli tulnud kajastama ka ajaleht Valgamaalane.


Avasõnad möödunud aastatest, tänud toetajatele, partneritele võttis kokku MTÜ Avatud Hellenurme Noortekeskuse esindaja Terje Korss. Edastati Eesti ANK tegevjuhi Heidi Paaborti saabunud õnnitlused. Taustaks näidati noorte endi koostatud slaidiprogrammi 2008 aasta toimunud noorteüritustest. Külalised andsid üle sünnipäevalapsele kingitused ja ühiselt mängiti kohvilaua järgselt noortejuhi Kadi Voolaid´i juhendamisel mõni mängki.

Valgamaal noortega tegutsejad said aga omavahel kogemusi vahetada. Nii tekkis uusi projektiideid Hellenurme noortelegi. Oleme vanuses, mil parim aeg mõtestada enam oma sisukat tegevust, hakata nõudma... Seda enam, et tingimused selleks on olemas ja unistusi küllaga.

Hellenurme Noortekeskuse pere


Kommentaarid