Hellenurme Noortekeskuse lauamängude turniir

1. novembril võis järjekordselt näha liikumas Hellenurme Noortekeskuse poole palju noori, kus võis ära tunda nii kohalikke, kui ka neid, kes on pärit kaugemalt. Kõikide näos oli näha sära, mis oli arvatavasti püsima jäänud paar päeva tagasi Valgas toimunud Paintballi võistlusest.

Hellenurme Noortekeskusesse sisenedes oli tunda mõnusat kohvi lõhna, näha võis energilist lauatennise mängu ja kirjatahvlile äsja valminud tabelit, mis sai loodud lauatennise võistluse jaoks. Lisaks mängiti ka piljardit ja pokkerit. Võistlejate nimekiri oli pikk. Tabelis võis näha ka nende nimesid, kes alles õpivad mängu ilu tundma, sest tähtis pole võit, vaid osavõtt. Puudust ei olnud ka tugevamatest mängijatest. Nagu ma alati naljaga öelnud olen: “Kõik, kes on kord käinud Hellenurmes, oskavad mängida lauatennist! “

Põnev heitlus kestis mitmeid tunde ja kuna võitjat polnud veel osavõtjate suure arvu tõttu selgunud, lükkus mängu lõpp järgmisesse päeva, kus ka lõpuks selgus turniiri võitja. Kõige tugevamaks mängijaks krooniti Jaak Juske, teist kohta jagasid Willi Pastak ja Rene Korss, kolmandaks jäi Revo Mandel ja Raikko Käos. Tüdrukutest olid tublimad Kadri Virkus ja Merike Virkus, kes sageli meie noortekeskust külastama on hakanud. Muidugi oli ka neid tugevaid mängijaid, kes muude  kohustuste tõttu oma mängu katkestasid. Võitjaid auhinnati diplomi ja teiste põnevate meenetega. Tühjade kätega ei lahkunud turniiri lõpus mitte keegi, vaid kõiki premeeriti aukirja ja meenetega. Järgmisel üritusel kohtume!

Willi Pastak


Kommentaarid