Noortekeskus on valmis!

MTÜ  Avatud Hellenurme Noortekeskus viis 2008 aastal ellu Maaelu Arengu Euroopa Põllumajandusfondi (EAFRD), Külade uuendamise ja arendamise investeeringutoetuse abiga noortekeskuse hoone projekteerimis- ja ehitustööd.

Projekteerijaks oli Tareke Projekt OÜ ja ehitajaks Elta Ehitus OÜ. Projekti kogumaksumus oli 700 tuhat krooni, s.h. omaosalus 10%. Ehitustööde projekti järgselt teostati ehitustöid siseruumides, ehitati välja hoones ventilatsioon, paigaldati kaks soojuspumpa, ehitati kamin, teostati elektriinstallatsioonitööd (s.h. uued valgustid), valmis kööginurk ja vahetati välja keskuse aknad ning soojustati laed.

Oleme toetajatele siiralt tänulikud, et meie noortel on nüüd nii rõõmsavärvilised ja hubased ruumid. Ehitustöödejärgsel koristusel, mööbli jm. paigaldusel olid noored ise agaralt abiks. Avaüritus, kus tahetakse veelkord tänada kõiki asjaosalisi, toimub peagi. Kutse sai Palupera vallavolikogugi, kes saab tehtut hindama tulla, viies oma septembrikuise istungi läbi just meie uues kuues ruumides.


Projektijuht Terje Korss


Kommentaarid