Noortekeskuses on soe!

Oktoobrikuu lõpust alates tegid Hellenurme noored ise ja annetajad kõik selleks, et varastatud soojuspumpade asemele saada Hellenurme noortekeskust soojendama uued küttekehad. Tänaseks on tänu paljudele headele inimestele üleval ka teine soojuspump ja hoone varustatud turvasignalisatsiooniga. Viimane sai paigaldatud tänu paljudele soovitajatele, et muidu äkki jälle.... Maja peremees Andrus Pastak paigaldas veel ka omapoolsed lisa-turvameetmed.

Kuna külm jõudis kohale, siis tegi lisaks soodushinnale  järeleandmise maksmise osas veel ka paigaldaja -Ventilatsioonihooldus OÜ.  Loodame väga, et päkapikud meile ka puuduoleva 6500 krooni veel kingivad. MTÜ Avatud Hellenurme Noortekeskuse konto on endiselt  1022 006 384 1018.

Senised annetajad ja sooja meie majja toojad  alfabeetilises järjekorras on:
Agrimix OÜ, Ando Silla, Anne Raudsaar, Arvet Silk, Arvo Täht, Ellen Peik, Endel Sillaste, Ene Sillaste, Ermo Kruuse, Evelyn Uuemaa, HaleBopp Singers segakoor ja nende kontserdi külastajad, hr. Hans Berg Rootsimaalt, Imbi Parvei, Kairit Passel, Linda Anton, Maie Juhanson,  Maire Lemberg, Merike Terve, MTÜ Tantsuklubi Mathilde, Nõuni noored, Priit Vakmann, Reet Allak, Relika Kalbus, Svetlana Variku, Terje Korss, Tiiu Rohtla, Valdeko Värva, Valdis Meos ja Vambola Sipelgas.


Sügava kummardusega kaunist jõulurahu ja veel ilusamat uut aastat soovivad Hellenurme noored ja noortekeskuse pere.


Kommentaarid